Acar Ünlü adaylığını açıkladı « Hamle Gazetesi

Acar Ünlü adaylığını açıkladı

Bu haber 18 Kasım 2015 - 0:00 'de eklendi ve 785 kez görüntülendi.

MARMARİS CHP KONGRESİ HAFTA SONU GERÇEKLEŞECEKMarmaris’te hafta sonu olağan kongresini gerçekleştirecek Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatında, adaylığını açıklayan ilk isim CHP Meclis üyesi Acar Ünlü oldu.

CHP Marmaris İlçe Teşkilatı Olağan Genel Kurulu’nun 22 Kasım’da gerçekleşecek kongresi öncesi ilk adaylığını CHP Meclis üyesi Acar Ünlü açıkladı. Ünlü’yü ilçe binasına gelişi sırasında kalabalık bir partili karşıladı.
Parti binasında düzenlediği basın toplantısıyla coşkulu kalabalığa seslenen Acar Ünlü, şöyle konuştu:
“Çocukluğumdan bu yana siyasetin içinde olan bir kişi olarak yaklaşık 12 yıldır burada birinci parti olmak, iktidar olmak sizlere olduğu kadar bana da sevinç ve gurur veriyor. İnanıyorum ki, bu gururu ve sevinci yaşamaya devam edeceğiz. Ama bir şeye dikkat çekmek istiyorum. Bugünlere kolay gelinmedi, bu başarılar kolay elde edilmedi. Bunu çocukluğumdan beri bu çalışmalara katılan bir kardeşiniz olarak açık yüreklilikle söylüyorum. Bu partiye geçmişten bugüne çok emek verilmiştir. Geçmişten bugüne kadar görev yapan ilçe başkanlarımıza, kadın ve Gençlik kollarımıza as olan, asaletin onlarda olduğuna inandığım üyelerimize ve gönüllülerimize çok teşekkür ediyorum. Bundan sonrada bizler, aldığımız bayrağı ileriye taşıyabilmek için mücadele etmek düşüyor. Muğla’nın gerçekten Cumhuriyetin bir kalesi olması için mücadele edeceğiz. Bunu hep birlikte sevgi ve saygıyla dayanışma içinde yapacağız. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’ndan aldığım talimatla CHP Marmaris İlçe Başkanlığı adaylığımı açıklıyorum.” (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.