Acar seçim çalışmalarına devam ediyor

Bu haber 12 Mart 2019 - 2:11 'de eklendi ve 386 kez görüntülendi.

Marmaris Belediye Başkanı ve DSP Marmaris Belediye Başkan Adayı Ali Acar, seçim çalışmalarını Marmaris genelinde sürdürüyor.

Metin Karakoç

Marmaris Belediye Başkanı ve DSP Marmaris Belediye Başkan Adayı Ali Acar, seçim çalışmalarını Marmaris genelinde sürdürüyor.

STK, hemşehri dernekleriyle bira raya gelen, kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret eden Başkan Ali Acar’ın, ziyaretleri kapsamında ilk durağı Marmaris Emniyet Müdürlüğü oldu. Ardından yaklaşık 20 kişilik bir ekiple, Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Behçet Saatcı’nın Menteşe’de faaliyete geçirdiği seçim ofisi açılışına katılan Başkan Ali Acar daha sonra Baro’da görevli avukatlarla Marmaris Adliyesi’nde buluştu. Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Marmaris Şubesini de ziyaret eden Ali Acar ve meclis üyesi adayları, günü Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği’ne yaptıkları ziyaretle noktaladı.

Gittiği her yerde, katılımcıların görüşlerini dinleyen Ali Acar, gelen soruları da açık yüreklilikle cevapladı.

İleriye dönük projelerini anlatan Başkan Ali Acar, “Marmaris’in bugün şehircilik anlamında, turizm anlamında geldiği nokta herkes tarafından takdir ediliyor. Mevcut durumu hep birlikte korumalı, kentimizin standartını daha da ileriye taşımak için birlikte daha çok çalışmalıyız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
gerçek CHP'li 12 Mart 2019 / 21:45

Ali Acar, Mehmet Kocadon, Hasan Karaçelik, H. Haşmet Işık’ın aday gösterilmemesi CHP’yi Muğla’da işgal eden CHP’li olmayan egemen güçlerin eseridir. Muğla’da CHP’yi mahveden egemen güçlere 31 Mart seçimlerinde CHP’li seçmen gereken cevabı verecektir. Muğla’lı CHP’liler de faşizmden kurtularak CHP Muğla’da yeniden örgütlenip toparlanacaktır. CHP’liler Marmaris’te Ali Acar Başkanı tekrar seçecektir.