Abone personeline tahakkuk eğitimi « Hamle Gazetesi

Abone personeline tahakkuk eğitimi

Bu haber 06 Kasım 2015 - 21:27 'de eklendi ve 766 kez görüntülendi.

ABONE PERSONELİNE TAHAKKUK EĞİTİMİ MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SU VE KANALİZASYON İDARESİ (MUSKİ) GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI PERSONELİNE TAHAKKUK EĞİTİMİ VERİLDİ.Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü Abone İşleri Dairesi başkanlığı personeline tahakkuk eğitimi verildi.

Verda Kartal

Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü Abone İşleri Dairesi Başkanlığı, personelinin mesleki açıdan gelişmeleri için tahakkuk eğitimi verdi.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşen eğitime Abone İşleri Dairesi Başkanlığı Tahakkuk biriminde görev yapan 127 personel katıldı. Daire Başkanı Funda Kuş’un verdiği eğitimde, Tahakkuk Şube Müdürü İkbal Yozcu Fırat ve Tahakkuk Şube Şefi İhsan Şenol Doğramacı da tahakkuk konularında bilgi verdi.
4 bölümden oluşan eğitim, toplam 8 saat sürerken yönetmelik hükümlerinin uygulamasına açıklık getirmek, uygulama birliği sağlamak, tahakkuklarda yapılan düzeltme sebepleri, kaçak ve usulsüz su kullanımı ardından kıyaslama tahakkukları hakkında personel bilgilendirildi.
Verilen eğitimlerin vatandaşlara daha iyi ve doğru bir şekilde hizmet vermek açısından önemli olduğuna dikkat çeken MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, “MUSKİ’de görev alan personelimizin kuruluşumuzdan bu yana toplam 29 ayrı konuda eğitim verdik. Her daire başkanlığımızın eğitimleri farklı oluyor. Bu yüzden personelimize verilen eğitim ile tahakkukta oluşan sıkıntılar kısa sürede giderilerek vatandaşlarımıza daha hızlı bir hizmet sunacağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.