96 mahalle muhtarına Büyükşehir yardımı

Bu haber 09 Ağustos 2015 - 19:24 'de eklendi ve 764 kez görüntülendi.

96mahallemuhtarina56161553Muğla Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Şükrü Arık tarafından Menteşe ve Ula’daki 96 mahalle muhtarına Büyükşehir Belediyesi tarafından teslim edilen kırtasiye ve diğer malzemelerin dağıtımı devam ediyor.

İlkay Yıldız

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Muğla Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı ve Orhaniye Mahalle muhtarı Şükrü Arık’a Menteşe ve Ula’daki 96 mahalle muhtarına verilmek üzere verilen malzemelerin dağıtımı devam ediyor. 
Muğla Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Şükrü Arık, Büyükşehir Belediyesi tarafından muhtarlık hizmetlerinde kullanılmak üzere derneğe ulaştırılan 17 çeşit malzemeyi içeren yardım ve bilgisayarı bulunmayan muhtarlıklara malzemeleri teslim ettiklerini söyledi. Arık, “Derneğimiz üyesi muhtarlarımızın görevleri esnasında kullanabilecekleri malzemeler Büyükşehir Belediyesi tarafından bize teslim edildi. Kırtasiye başta olmak üzere 17 değişik malzemenin bulunduğu çantalar muhtarlarımıza veriliyor. Bunun yanında bazı mahalle muhtarlarımızın bilgisayar ihtiyaçları vardı. Bilgisayar ihtiyacı bulunan muhtarlarımızın bu eksikliklerini de gideriyoruz. Dernek olarak göreve geldiğimizde muhtarlarımızın çalışma standartlarını yükseltmek için gayret göstereceğimizi söyledik. Bu konuda bizlere yardımcı olan Menteşe ve Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.