94 yaşındaki eski bakan kitap yazdı

Bu haber 23 Ağustos 2015 - 22:48 'de eklendi ve 593 kez görüntülendi.

kentkonseytyyyiEski Devlet ve Tarım Bakanlarından İlyas Karaöz, “Muğla Tarihi ve Cumhuriyetin 50. yılında Muğla Milli Eğitiminde Gelişmeler ve Yükseköğretim Çalışmaları” adlı kitabını Fethiye’de kaymakam Ekrem Çalık ve diğer yetkililere de imzaladı.

 

Eski Devlet ve Tarım Bakanlarından İlyas Karaöz, “Muğla Tarihi ve Cumhuriyetin 50. yılında Muğla Milli Eğitiminde Gelişmeler ve Yükseköğretim Çalışmaları” adlı kitabını Fethiye’de kaymakam Ekrem Çalık ve diğer yetkililere de imzaladı. 94 yaşındaki eski Bakan elindeki baston yardımıyla yürüyerek Fethiye’deki bazı kamu kuruluşlarını ziyaret edip kitabını imzaladı.

Eski Devlet ve Tarım Bakanlarından İlyas Karaöz, “Muğla Tarihi ve Cumhuriyetin 50. yılında Muğla Milli Eğitiminde Gelişmeler ve Yükseköğretim Çalışmaları” adlı yazdığı kitabı Fethiye’de de kapı kapı dolaşarak dağıtıyor. Muğla’nın Yatağan ilçesi doğumlu 94 yaşındaki eski Bakan Karaöz, kitabını gençlere yaşadıkları kent hakkında bilgi vermek, o dönemi yaşamış kişinin tecrübelerini aktarmak amacıyla özellikle ilk ve orta dereceli okul öğrencileri için yazdığını belirtti. Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık ve diğer yetkililere kitabını imzalayan Bakan İlyas Karaöz, gazetecilerin Türkiye’nin şuandaki durumu hakkında sorusuna, “Politika konuşmak istemiyorum” dedi.
Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, gençlere mesaj veren Muğla Tarihi isimli kitabı okuyacağını belirterek bakan İlyas Karaöz’e teşekkür etti. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.