6 günden bu yana haber alınamıyor

Bu haber 20 Haziran 2018 - 0:31 'de eklendi ve 1.376 kez görüntülendi.

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde yaşayan 55 yaşındaki Yüksel Meydan’dan 6 günden bu yana haber alınamıyor. En son Ramazan Bayramı’nın arifesinde gece saatlerinde Sanayi mevkiinde görülen Yüksel Meydan’ın bulunabilmesi amacıyla polisin yanı sıra, yakınları da çalışma başlattı.

Kadir Tamer

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde yaşayan 55 yaşındaki Yüksel Meydan’dan 6 günden bu yana haber alınamıyor.

Edinilen bilgiye göre, Muğla’nın Menteşe İlçesi’ne bağlı Karabağlar Yaylası Bağlarbaşı mevkiindeki evinde yalnız yaşayan 55 yaşındaki Yüksel Meydan’dan, Perşembe günü yakınları ile telefonda görüştükten sonra bir daha haber alınamadı.

Her yerde kardeşlerini aradıklarını kaydeden Yüksel Meydan’ın ağabeyleri Saffet ve Sabahattin Meydan, “Kendisi Bağlarbaşı mevkiindeki evinde yalnız yaşıyor. Son olarak kendisi ile telefonda Perşembe günü görüştük. Bize herhangi bir sorunundan yada probleminden bahsetmedi. Bayram günü kendisi göremeyince telefonla ulaşmaya çalıştık. Ancak telefonu kapalıydı. O günden beride hiçbir haber alamadık” dediler.

Durumu polise bildirdiklerini kaydeden Saffet ve Sabahattin Meydan, “Kendisine ulaşamayınca polise gittik. Şu anda poliste çalışmalara başladı. Bizde gidebileceği yerlere baktık ama hiçbir sonuç alamadık. Son olarak Perşembe günü Sanayi bölgesinde gece yarısı kardeşimizi tek başına görenler var. Ama sondan sonra kendisinden hiçbir iz yok. Telefonunun da kapalı olması nedeniyle içimiz hiç rahat değil. Kardeşimizi görenlerin bizlere 0 507 111 54 48 veya 0 535 451 08 79 nolu numaralardan ulaşmasını istiyoruz” diye konuştular.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.