5 yıldızlı Kur-an Kursu yaptırılacak

Bu haber 12 Temmuz 2013 - 23:05 'de eklendi ve 733 kez görüntülendi.

5yildizlikurankursu13215464351Fethiye Müftülüğü tarafından ilçeye kazandırılacak 5 yıldızlı 150 öğrenci kapasiteli yatılı Kur-an Kursunun temeli Ramazan Bayramı’nın ardından atılacak.
Haber Merkezi
Fethiye’de görev yapan din görevlileri ile bir toplantı yapan Fethiye İlçe Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu yapılacak olan kurs binası için din görevlileri ile görüş alışverişinde bulundu.
Toplam 170 yataklı 250 öğrenci kapasiteli ve 600 kişilik konferans salonunu kapsayan proje ile ilgili olarak bilgi veren Müftü Oğuzhan Kadıoğlu kursun çağımız standartlarında olacağını vurguladı. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Fethiye İlçe Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu “Fethiye’de göreve başlayalı beş ay oldu. Sizlere daha önce tüm kararları görüş alış verişinde bulanarak sizler ile alacağımı söylemiştim. Fethiye’de göreve başladığım günden bu yana önümüze hep kuran kursu ve Çalış’a yapılacak olan cami çıktı. Fethiye’de çağın standartlarını taşıyan 5 yıldızlı bir Kur-an Kursu yaptıracağız” dedi.
Fethiye’ye kazandırılacak Kur-an Kursu için din görevlileri kendi aralarında yaklaşık 75 bin TL toplamışlardı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.