5 bin 300 vatandaşa tıbbi müdahalede bulunuldu

Bu haber 09 Mayıs 2015 - 0:58 'de eklendi ve 575 kez görüntülendi.

5binnnMuğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, evde bakım hizmetleri nisan ayı değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Haber Merkezi
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Evde Bakım Hizmetleri ile ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Düzenlenen aylık değerlendirme ve bilgilendirme toplantısında ekiplerin, nisan ayı içerisinde toplam 465 haneyi ziyaret ederek 1302 vatandaşa tıbbi müdahalede bulunulduğu ve toplam 166 hastanın ambulans ve araçla nakil işlemlerinin yapıldığı belirtildi.
Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hacı Koç konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Her ay düzenli olarak Evde Bakım Hizmetlerinde görev yapan personelimiz ile bir araya geliyor ve yürüttüğümüz çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ağustos ayında başlattığımız Evde Bakım Hizmetleri ile bugüne kadar ekiplerimiz, Muğla İli genelinde 4 bin 343 haneyi ziyaret ederek 5 bin 322 vatandaşımıza tıbbi müdahalede bulundular. Bunun yanında ekipler, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın genel bakımları ve hasta transfer işlemlerini de tüm hızıyla yürütüyor. Daha çok ihtiyaç sahibi vatandaşımıza ulaşmak için özverili bir çalışma yürütüyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.