4 gündür kendisinden haber alınamıyor

Bu haber 20 Ocak 2015 - 0:14 'de eklendi ve 711 kez görüntülendi.

4gunfdurhaberMuğla’nın Menteşe İlçesinde oturan 61 yaşındaki Süleyman Sungur’dan yakınları 4 günden bu yana haber alamıyor.
Hafize Ataseven
Muğla’nın Menteşe İlçesinde oturan 61 yaşındaki Süleyman Sungur’dan yakınları 4 günden bu yana haber alamıyor.
Menteşe Müştakbey mahallesinde oturan Süleyman Sungur (61) 4 gündür kayıp. Bekar olan Sungur’un yakınları bulunması için jandarma ve Emniyete bilgi verirken, hayatından endişe duyduklarını açıkladılar.
Menteşe Müştakbey Mahallesi’ndeki evinden Perşembe günü öğle saatlerinde ayrılan Süleyman Sungur’un en son Düğerek Mahallesi yolu üzerinde görüldüğü öğrenildi. Yakınları 4 gündür Süleyman Sungur’u aradıklarını, emniyet ve jandarmaya bilgi vermelerine rağmen halen bulamadıklarını belirtti.
Süleyman Sungur’un yeğeni Recep Sungur amcasını her yerde aradıklarını belirterek, “Amcam Perşembe günü evinden ayrılmış ve kendisinden o günden bu yana haber alamıyoruz. Her yerde amcamı aradık ama bulamadık. Hayatından endişe ediyoruz. Amcamı görenlerin en kısa zamanda bize ulaşmasını istiyoruz. Amcamı gören veya yerini bilenlerin 0538 933 72 07 nolu telefondan bizlere ulaşabilirler” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.