4-B sınıfının mezuniyet heyecanı « Hamle Gazetesi

4-B sınıfının mezuniyet heyecanı

Bu haber 23 Mayıs 2018 - 2:35 'de eklendi ve 614 kez görüntülendi.

Kocamustafendi İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Candan Özbayır ile birlikte Muğla’nın tanınmış lokanta işletmelerinden Bayram Koyuncu tarafından Çarşamba günü açılışı yapılacak olan Anadolu Mutfağı’nda akşam yemeğini birlikte yediler. Yemek öncesi ve sonrasında Çocuklar için özel olarak tasarlanmış oyun bölmesinde çocukluklarının tadını çıkaran 21 öğrenci 4 yıldır birlikte olmanın keyfini doyasıya çıkardılar. 

Sultan Kocakulak

Sınıf Öğretmeni Candan Özbayır geleneksel hale getirdiği mezun ettiği öğrencilerle birlikte yemek yeme ve birlikte hoşça vakit geçirme etkinliğine bu yıl da devam etti. Okullarından mezun olacak 4-B öğrencileri Bayram Usta Anadolu Mutfağı içerisinde hem yemek yediler hem de eğlencenin doruklarına ulaştılar. 

Sınıf öğretmenleri Candan Özbayır bu yıl emekliliğe ayrılmayı düşündüğünü ve belki de son mezuniyet yemeğini düzenlediğini belirterek, öğrencilerinden ayrılmanın zorluğunu dile getirdi. Çocuklarının gözlerindeki mutluluk ışıltısının her şeye değdiğini kaydeden Özbayır, öğrencilerine başarılı ve mutlu bir yaşam dileğinde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.