36 yıl sonra bir araya geldiler

Bu haber 25 Eylül 2018 - 0:59 'de eklendi ve 2.413 kez görüntülendi.

Muğla Sağlık Koleji 1981-1982 mezunları 36 yıl sonra Altınkalp Restoran’da düzenlenen öğle yemeğinde bir araya gelerek hasret giderdiler.

Kadir Tamer

Muğla Sağlık Koleji 1981-1982 mezunları 36 yıl sonra Altınkalp Restoran’da düzenlenen öğle yemeğinde bir araya gelerek hasret giderdiler. Düzenlenen yemekte 36 yıl sonra bir araya gelen okul arkadaşları anılarını tazelerken emekli öğretmenler Muhteşem Danışman, Sultan Çetin, Nursel Onat ve Halise Kıldon’da öğrencileri ile bir araya gelme imkanı yakaladı.

Organizasyonu düzenleyen Adile Nizamoğlu, 36 yıl sonra okul arkadaşları ile bir arada olmaktan mutluluk duyduklarını kaydetti. Adile Nizamoğlu, “Mezun olduktan sonra hepimiz Türkiye’nin çeşitli illerinde göreve başladık. Sadece Muğla’da kalan arkadaşlarımız ile zaman zaman görüşebiliyorduk. Birçok arkadaşımız ile irtibatımız kesilmişti. Böyle bir organizasyonla bir araya gelmek için çalışmalara başladık. Gerek sosyal medya üzerinden gerekse telefonlaşarak Muğla Sağlık Koleji 1981-1982 mezunlarına ulaştık. Yaklaşık 60 arkadaşımız ile 36 yıl sonra yeniden bir araya geldik. Çok güzel bir etkinlik oldu, eski günleri anma fırsatı yakaladık. Bundan sonra ki yıllarda da bir araya gelmeye çalışacağız” diye konuştu.

Altınkalp Restoran’da düzenlenen etkinlikte yeniden bir araya gelen okul arkadaşları üzerinde ‘36 sene sonra yine yeniden bir arada’ yazılı pastayı birlikte kesitler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.