23. Yerküpe Pehlivan Güreşi Pazar Günü

Bu haber 05 Ağustos 2015 - 18:47 'de eklendi ve 836 kez görüntülendi.

23pehlivanguresi656465615Türkiye’nin Edirne’den sonra ikinci “Kırkpınar”ı sayılan Yerküpe Yağlı Pehlivan Güreşleri, bu yıl 23. organizasyonu ile Kavaklıdere’nin Menteşe Mahallesi’nde güreş severler ile buluşacak. 9 Ağustos 2015 Pazar günü gerçekleşecek olan 23. Menteşe Yerküpe Yağlı Pehlivan Güreşleri,  için hazırlıklar tamamlanma aşamasına geldi.

Hafize Ataseven

Türkiye’nin ikinci “Kırkpınar”ı sayılan Yerküpe Yağlı Pehlivan Güreşleri bu yıl 23. organizasyonu ile Kavaklıdere’nin Menteşe Mahallesi’nde güreş severler ile buluşacak.

9 Ağustos 2015 Pazar günü gerçekleşecek olan 23. Menteşe Yerküpe Yağlı Pehlivan Güreşleri için hazırlıklar tamamlanma aşamasına geldi.

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir yaptığı açıklamada;

“Bu yıl 9 Ağustos Pazar günü 23.sünü düzenleyeceğimiz Menteşe Yerküpe Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne tüm güreş severleri ve halkımızı davet ediyoruz. Hazırlıklarımız tamamlanmak üzere. Bu yılda geçen yıl olduğu gibi Menteşe Yerküpe Yağlı Pehlivan Güreşleri ücretsiz olacak. Ayrıca güreşler kapsamında 8 Ağustos Cumartesi akşamı Yerküpe Yaylası’nda yine ücretsiz olarak Şarkıcı Lara’nın konseri olacaktır. Tüm halkımızın bu güzel organizasyonumuza katılımını bekleriz” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.