21 öğrencinin öyküleri tek kitapta toplandı

Bu haber 24 Haziran 2013 - 21:09 'de eklendi ve 656 kez görüntülendi.

21hikayekitapoldu121312654631210. Ölüdeniz Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri çerçevesinde Ölüdeniz Belediyesi tarafından ilk, orta ve liseler arası öykü yarışmasında dereceye giren 21 öykü tek kitapta toplandı.
Haber Merkezi
10. Ölüdeniz Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri çerçevesinde Ölüdeniz Belediyesi tarafından ilk, orta ve liseler arası öykü yarışmasında dereceye giren 21 öykü tek kitapta toplandı. Öykü kitabının tanıtımı ve yazarlarının imza törenine katılan şair ve yazar Sunay Akın hem söyleşide bulundu, hem de kitaplarını imzaladı.
Eşi Belgin Sunay’ın bir köşeden yazar Firuzan ile birlikte izlediği Sunay Akın, Taksim Gezi Parkı olaylarıyla ilgili Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı toplantıdan izlenimlerini aktardı. 21 öykü yazarı öğrenciyle fotoğrafta çektiren Sunay Akın bu öğrencileri kutlayıp çok okuyup yazmaya devam etmelerini istedi. Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz’ın da izlediği Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi açık alanındaki mini söyleşide bir grup gösterici Taksim Gezi Parkı ile ilgili afişler açtı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.