2017’ye veda kahvaltısı « Hamle Gazetesi

2017’ye veda kahvaltısı

Bu haber 02 Ocak 2018 - 0:49 'de eklendi ve 720 kez görüntülendi.

2002 yılında Muğla’da faaliyete başlayan sektörünün dünya markası olan Polgün yönetim kurulu ve çalışanları Ula Gölette Adapark Restoran da düzenlenen Kahvaltıda  “Hayalleri gerçek kılacağımız yeni bir yıl daha” sloganıyla yılın son iş gününde bir araya geldiler.

Muhittin Direk

2002 yılında Muğla’da faaliyete başlayan sektörünün dünya markası olan Polgün yönetim kurulu ve çalışanları Ula Gölette Adapark Restoran da düzenlenen Kahvaltıda  “Hayalleri gerçek kılacağımız yeni bir yıl daha” sloganıyla yılın son iş gününde bir araya geldiler. Kahvaltıya Polgün firma sahibi İbrahim Güngör ve eşi Selma Güngör, Basın Sözcüsü Burak Altınsoy ve 200 kişi katıldı.
Polgün, 50.000 m2 açık 15.000 m2 kapalı alanda tam otomatik makineleri, deneyimli uzman kadrosu ve ar-ge destekli üretim sistemi ile dünyanın birçok ülkesine hizmet veriyor. 200 kişiyi bünyesinde istihdam eden firma hızla büyüyerek daha çok istihdam sağlamayı da amaçlıyor. En az 40 ülkeye ihracat yapan firma yılda yüz elliye yakın da proje üretiyor.
Kahvaltıda  konuşan Polgün firma sahibi İbrahim Güngör, “Bizler bugün burada 2017 yılına veda kahvaltısında  bir araya geldik. Biz büyük bir aileyiz önemli olan burada birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek. Moral ve motivasyonumuzu yüksek tutarak 2018 daha güzel işler başaracağımızın inancıyla yeni yılda  sevdiklerinizle mutlu, huzurlu , Umut dolu nice yıllar geçirmeniz temennisinde bulunuyorum. Her zaman için tüm ekibimle gurur duydum ve duyuyorum” dedi.
Güngör; ‘Firmamız dünya çapında ilk 5 firma içinde her zaman olduğu gibi % 100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firma yenilikçi yaklaşımları ile sektörünün de parlayan yıldızı konumunda. Yapmış olduğumuz tüm başarılı anahtar teslim projelerde kalite ve güvenlik konularında asla taviz vermiyoruz. Polgün, ISO 9001 2015 Kalite yönetimi de benimseyerek dünya pazarında yükselişine devam edecek’’ dedi.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.