2014 Yılının İlk Bebeği İlayda

Bu haber 02 Ocak 2014 - 7:26 'de eklendi ve 890 kez görüntülendi.

yeniyilinilkbebegi64651Muğla’da 2014 yılının ilk bebeği İlayda yeni yılın ilk sabahında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dünyaya geldi.
Berna Uçar
Muğla’da 2014 yılının ilk bebeği İlayda yeni yılın ilk sabahında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dünyaya geldi.
Aycan ve Ferhat Yeşilkünar çiftinin ilk çocuğu 2014 yılının ilk sabahı saat 10.00’da Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde doğdu. Kızlarına İlayda ismi veren Aycan ve Ferhat Yeşilkünar çiftinin mutlulukları gözlerinden okunurken, çiftin yakınları mutlu aileyi yalnız bırakmadılar.
Kızını yeni yılın ilk gününde kucağına alma mutluluğu yaşayan anne Aycan Yeşilkünar, “Doğmadan önce onu bilmek çok farklı ama doğduktan sonra annelik duygusu ile onu kucağımıza almak bizim için daha başka bir duygu oldu. Kızımın yeni yılın ilk gününde ailemize katılması bizim için ayrı bir mutluluk oldu” dedi.
Baba Ferhat Yeşilkünar ise, “Kızımıza ne erken nede geç kavuşmadık, beklediğimiz zamanda bizi yanıltmadan dünyaya gözlerini açtı. Çok mutluyuz. Mutluluğumu anlatacak söz bulamıyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.