180.yıldönümünü kutladılar

Bu haber 01 Mayıs 2019 - 2:00 'de eklendi ve 302 kez görüntülendi.

181.Bölge Muğla Eczacı Odası ‘Bilimsel Eczacılığın’ 180. yıl dönümü düzenledikleri balo ile kutladılar. ‘Bilimsel Eczacılığın’ 180. Yıldönümünün Ramazan ayına denk gelmesi nedeni ile etkinliklerini hafta sonunda gerçekleştiren 32. Bölge Muğla Eczacı Odası üyeleri ile baloda bir araya geldi.

Metin Karakoç

  1. Bölge Muğla Eczacı Odası ‘Bilimsel Eczacılığın’ 180. yıl dönümü düzenledikleri balo ile kutladılar.

Menteşe İlçesi’nde gerçekleşen etkinliğe Muğla Sağlık İl Müdürü İskender Gencer, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bakiye Uğur ile oda üyeleri katıldı.

Balonun açılış konuşmasını yapan 32. Bölge Muğla Eczacı Odası Genel Sekreteri Ecz. Saim Korkmaz, “Bugün hep birlikte eğleneceğiz. Bugün mesleki tüm sorunlardan uzaklaşacağız, sadece eğlenip sohbet edeceğiz. Bu geceliğine eczanelerimizden ve sorunlarımızdan ayrılalım. Tabi bu, yarın veya pazartesi sabah acı gerçeklerden arınacağız anlamına da gelmez. Bu sorunlar bizi yine bekliyor olacak. Ben öncelikle bu gecemizin düzenlenmesinde görev alan tüm ekibimize çok teşekkür ediyorum. Tabii ki bu başarılı ekibin başında bir şef var. Yönetim Kurulu Üyemiz ve çok kıymetli arkadaşım Anıl Gençtürk. Arkadaşlar yönetim kurulumuz ve tüm meslektaşlarımız adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gece gündüz çalıştınız ve bu fotoğrafın oluşmasını sağladınız. Değerli meslektaşlarım, onlar gerçekten çok büyük başarıya imza attılar, katılımın bu derece yüksek olmasında, sizlerle bu gece beraber olmamızda çok büyük bir emekleri var. Tabi bu işin mutfak bölümü de var. Bu bölümde yer alan ve görünmeyen bir ekimiz daha var. Oda çalışma arkadaşlarımız; Sabri, Hafize, Ulviye, Ömüral, Nuran ve Fethiye’de Vildan arkadaşlarımız. Onların da büyük emekleri ve katkıları var. Ben buradan onlara da çok teşekkür ediyorum. Bu arada değerli meslektaşlarım, ilk defa bu yıl uyguladığımız, önceki dönem tüm oda başkanlarımızı gecemize davet ettik. Ecz. Salih Köleoğlu, Ecz. Abdurrahman Doğu, Ecz. Cemile Bink ve Ecz. İbrahim Ertürk. Davetimizi kırmayıp gecemize katıldıkları için onlara da çok teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum. Ecz. Mehmet Arif Yılmaz ve Ecz. Gülören Sungur başkanlarımız da başka programlarından dolayı katılamadılar, onlara da buradan selamlarımızı iletiyoruz” dedi.

Oda başkanı Kadir Serkan Tekin konuşmasında ise şunları söyledi:

“Tüm konuklarımıza hoş geldiniz diyorum. Ayrıca Veteriner Hekimler günü olmasından dolayı tüm Veteriner hekimlerin günü en içten dileklerimle kutluyorum. Eczacıların sorunlarına bugün değinmek istemiyorum, bugün hep birlikte sorunlarda uzak güzel bir şekilde eğlenelim. Bende bu organizasyonda görev alan tüm arkadaşlarımıza gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.  Tabii ki Yönetim kurulunda beraber çalışmaktan onur duyduğum arkadaşlarıma da teşekkür ediyor. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum.”

Ardından söz alan Muğla İl Sağlık Müdürü Dr. İskender Gencer, “Böyle bir gecede sizler olmaktan dolayı çok mutluyum. Tüm Yönetim kuruluna ve siz konuklarımıza nazik davetinizden dolayı çok teşekkür ediyor, iyi eğlenceler diliyorum” diye sözlerini bitirdi.

Gecede meslekte 25 yılını dolduran Ecz. Kadir Serkan Tekin, Ecz. Hayal Etiz Kırtay, Ecz. Fatma Ebru Dede, Ecz. Meral Uysal, Ecz. Nihan Arıcı, Ecz. Özay Günaydın, 50. yılını dolduran Ecz. Fevzi Öcal, Ecz. Salih Köleoğlu, Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Salih Köleoğlu, Ecz. Abdurrahman Doğu ve Ecz. İbrahim Ertürk’e plaket takdimi gerçekleşti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.