16 yıllık ağrılarından kurtuldu

Bu haber 10 Şubat 2013 - 16:56 'de eklendi ve 1.014 kez görüntülendi.

onaltıyillikagrilarinidar1325616 yıl önce geçirdiği trafik kazasında bacağı kırılan Oktay Öztürk isimli vatandaş, başka bir sağılık merkezinde uygulanan tedaviden sonuç alamayınca Özel Yücelen Hastanesinde sağlığına kavuştu.
Haber Merkezi
Muğla merkezde oturan Oktay Öztürk (40) isimli vatandaş, 16 yıl önce geçirdiği trafik kazasında kırılan ayağı için gittiği sağlık merkezlerinde ağrıları geçmeyince Özel Yücelen Hastanesinde 8 ay önce tekrar olduğu ameliyat sonrası sağlığına kavuştu.
16 yıl önce kaza yaptığını ve ayağının kırıldığını belirten Öztürk, “16 yıl önce bir kaza geçirdim. Başka bir merkezde tedavim düzenlenerek taburcu oldum. Fakat aradan 16 yıl geçmesine rağmen son yıllarda ağrılarım gittikçe şiddetli bir şekilde artmaya başladı, Özel Yücelen Hastanesinde Op. Dr. Mehmet Ali Salın’ın yaptığı muayene ve tetkikler sonucu bacağımdaki kırığın gecikmiş kaynaması görüldü. 8 ay önce yeniden ameliyata alındım. Bacağımda bir demirle yaklaşık 8 ay rutin kontrollerim yapıldı. Şimdi düzgün bir şekilde yürüyebiliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.