150. yıl kutlamaları başladı

Bu haber 06 Mayıs 2014 - 23:52 'de eklendi ve 1.105 kez görüntülendi.

150.yıllMuğla Turgut Reis Anadolu Lisesi’nin 150’nci yılı kutlamaları Menteşe İlçesi’nde düzenlenen kortej yürüyüşü ile başladı.

Haber Merkezi

Muğla’da kurulduğu günden bu yana binlerce mezun veren Muğla Turgut Reis Anadolu Lisesi 150’nci kutlama etkinlikleri Muğla Turgut Reis Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen kortej yürüyüşü ile başladı. Muğla Turgut Reis Anadolu Lisesi önünden başlayan yürüyüşe Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, dernek üyeleri ve okulda halen görev yapan öğretmenler ile öğrenciler katıldı.

Mayıs Ayı’nda yapılacak kutlamalar ile ilgili olarak bilgi veren Muğla Turgut Reis Anadolu Teknik Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Çiğdem Başarır bu senenin çok özel olduğunu ifade ederek, “Mezunlarla bir araya gelip derneğimizi kurduk. Bu anlamda da bizim için çok özel. Okulumuz biliyorsunuz ki Muğla’ya mal olmuş bir okul. Muğla deyince akla Turgut Reis gelir. Derneğimizin amacına da değinecek olursak, mezunlarımızı bir çatı altında toplamak, mezunlar arasında dayanışmayı arttırmak ve okulda ki öğrencilerimizin de eğitim kalitelerini yükseltmek. Derneğimizi bu amaçlarla kurduk ve umarım hayırlı olur” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.