15 Zirvede 15 Demokrasi Ateşi Yandı

Bu haber 19 Temmuz 2017 - 0:21 'de eklendi ve 451 kez görüntülendi.

Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından 15 Temmuz şehitlerini anmak amacıyla 15 Temmuzda 15 Zirvede 15 Demokrasi Ateşi zirveye taşınırken, tırmanışlara Milas’tan Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü katıldı.

Haber Merkezi

Balıkesir Kaz Dağları Yüksek İrtifa Tırmanışına katılan Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 15 Temmuz Şehitlerini anmış oldu. Yapılan etkinliğe MİDOSK Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Erdoğan, İsmail IŞIK ve İ.Çağlayan Karazeybek katılarak Milas’ın ismini zirveye yazdılar.

Yapılan etkinlik sonunda Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur tarafından başarı belgeleri takdim edilen Milaslı dağcılar misafirperverliği ve göstermiş oldukları ilgiden dolayı Başkan Uğur’a teşekkür ettiler.

Etkinliğin ardından bir açıklama yapan Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Erdoğan; İstiklal mücadelesi için canını hiç çekinmeden ortaya koyan 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Zaferi şehitlerimiz ve tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor gazilerimize acil şifalar diliyorum. Allah ülkemizi ve milletimizi her türlü felaketten korusun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.