13 okula daha “Beyaz Bayrak” « Hamle Gazetesi

13 okula daha “Beyaz Bayrak”

Bu haber 23 Ekim 2017 - 0:16 'de eklendi ve 509 kez görüntülendi.

Milas’ta 13 okul daha hijyen standartlarını yerine getirdiğini gösteren “Beyaz Bayrak” almaya hak kazandı.

Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlığı arasındaki ‘Beyaz Bayrak’ işbirliği protokolüne göre, istenilen standartları yerine getiren Milas genelindeki 13 okul daha “Beyaz Bayrak” almaya hak kazandı.
Milas Havva Ersoy Anaokulu, Ören İlkokulu, Yeniköy Tek İlk ve Ortaokulu, Merkez İlkokulu, Mesleki Eğitim Merkezi, Özel Milas Sınav İlk ve Ortaokulu, Dr. Mete Ersoy Ortaokulu, Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi, Özel Milas Anaokulu, İstanbul Modern İlimler İlkokulu, İstanbul Modern İlimler Ortaokulu, İstanbul Modern İlimler Anadolu Lisesi, Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi’nin kazandığı “Beyaz Bayrak”lar Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal tarafından okul müdürlerine teslim edildi.
Okul müdürlerine kazanım için teşekkür eden Bal, “Bu bayraklar maddi görüntüsünün yanında manevi olarak daha önemli. Başarınızdan dolayı sizlere ve öğretmenlerimize, okul görevlilerimize teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Milas Havva Ersoy Anaokulu, Ören İlkokulu, Yeniköy Tek İlk ve Ortaokulu, Merkez İlkokulu, Mesleki Eğitim Merkezi, Özel Milas Sınav İlk ve Ortaokulu, Dr. Mete Ersoy Ortaokulu, Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi, Özel Milas Anaokulu, İstanbul Modern İlimler İlkokulu, , İstanbul Modern İlimler Ortaokulu, İstanbul Modern İlimler Anadolu Lisesi, Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi ile birlikte Milas’ta Beyaz Bayrak’a sahip eğitim kurumu sayısı 24 oldu. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.