13 İlçeden Mete’ye Tam Destek « Hamle Gazetesi

13 İlçeden Mete’ye Tam Destek

Bu haber 30 Ocak 2018 - 0:27 'de eklendi ve 1.011 kez görüntülendi.

10 Şubat tarihinde Menteşespor Salonunda Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımı ile gerçekleştirilecek Ak Parti İl Kongresi öncesi 13 ilçe başkanı Menteşe İlçe başkanlığında bir araya gelerek mevcut İl Başkanı Kadem Mete’ye destek açıklaması yaptı.

Muhittin Direk

AK Parti Menteşe İlçe Başkanı Tamer Topal, Başbakan Binali Yıldırım’ın 10 Şubat Cumartesi günü Muğla Olağan İl Kongresi’ne katılmak üzere kente geleceğini söyledi.

AK Parti Menteşe İlçe Başkanlığı toplantı salonunda basın mensupları ile bir araya gelen İlçe Başkanı Tamer Topal, 10 Şubat Cumartesi günü  olağan il kongresi ile ilgili 13 ilçe başkanları ve partililer ile  birlikte bir basın açılaması yaptı.

10 Şubat 2018 günü gerçekleşmesi planladıkları Muğla Olağan İl Kongresi’nde mevcut başkan Kadem Mete’ye tüm ilçe başkanlarının destek verdiğini kaydeden tamer Topal, “2019 yolunda partimizin başlatmış olduğu kongre sürecinde Muğla’mız tüm ilçe kongrelerini tamamlamış durumdadır. Sırada il kongremiz var. İl Başkanımız Kadem Mete’nin ifade ettiği üzere10 Şubat 2018 Cumartesi günü Saat 13.00 de Menteşe spor salonunda Başbakanımız Binali Yıldırım beyin teşrifleri ile il kongremizi gerçekleştireceğiz. Bizler burada 13 ilçe başkanı olarak Genel Merkezimizce, İl Başkanlığı görevine tekrar aday gösterilen Kadem Mete’nin yanında olduğumuzu ifade etmek istiyoruz” dedi.

Demokrasi şöleni yaşanacak

İlçe Başkanı Tamer Topal açıklamasına şöyle devam etti:

“Gerek partimiz için, gerek Muğla’mız için hiçbir mücadeleden çekinmeyen, teşkilatımızın değişik kademelerinde görev yapmış olan ve ilçe başkanlığı gibi önemli görevi 7 yıl boyunca üstlenmiş olan İl Başkanımız Genel Merkezimizce aday gösterilmesi bizleri çok mutlu etmiştir. Umut ediyoruz ki 10 Şubat günü Muğlamızda bir demokrasi şöleni yaşanacaktır. Başbakanımızın katılımları ile gerçekleşecek olan kongremize tüm partililerimizi ve vatandaşlarımızı bekliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz il kongremizin ardından uyum içerisinde çalışan bir teşkilat ile yollara revan olacağız. Cumhuriyetimizin 100. yılına giderken çok önemli bir durak olan 2019 seçimlerini yine milletimizin teveccühü ile kazanan Türkiye olacaktır. Yerel yönetimlerde Muğlalı vatandaşlarımızın taleplerini çok iyi biliyoruz. Belediye hizmetlerinden kaynaklanan ve vatandaşlarımıza çile olan tüm sorunların ortadan kaldırılması için mücadele edeceğiz. Her bir vatandaşımızın elini sıkacak ve onların desteği ile Muğla’mızı 2023’e taşıyacağız. Biz Muğlalı vatandaşlarımızı 10 Şubat günü gerçekleşecek olan kongre şölenimize, Başbakanımız ile kucaklaşmaya davet ediyoruz. İl Kongremizde İl başkanımız Kadem Mete’ye başarılar ve kolaylıklar diliyoruz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.