Bu haber 14 Temmuz 2013 - 18:32 'de eklendi ve 835 kez görüntülendi.

acikhavasinmasi1231564312Açık Hava Sineması seyircilerini bekliyor
70’li ve 80’li yılarda yaz aylarının en büyük eğlencelerinden olan yazlık açık hava sineması Muğla Belediyesi tarafından tekrar hayata geçiriliyor. Muğla belediyesi tarafından başlatılan yazlık açık hava sineması artık yazların da her Cuma akşamı saat 9:00 da Kışla Parkında Muğlalı seyirciler ile buluşacak.
İlkay Yıldız
70’li ve 80’li yılarda yaz aylarının en büyük eğlencelerinden olan yazlık açık hava sineması Muğla Belediyesi tarafından tekrar hayata geçiriliyor. Muğla belediyesi Ramazan etkinlikleri çerçevesinde yer alan yazlık açık hava sineması artık yaz ayların da her Cuma akşamı saat 9:00 da Kışla Parkında Muğlalı seyirciler ile buluşacak.
Yazlık açık hava sineması hakkın bilgi veren Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Muğla’da uzun yıllardır açık hava sinemasının bulunmadığını ancak kendi çocukların da bulunduğunu açık hava sinemalarına çekirdeklerini alıp gündüzden kavilleştiklerini gençlerin orada buluştuklarını söyleyerek şöyle devam etti; “ Biz de bu yazdan ramazandan başlamak üzere her Cuma bir fili burada Muğlalılara burada izleteceğiz. Bu gün ilk gün olmasına rağmen oldukça ilgi var zannediyorum ki bundan sonra ilgi daha da artacak . Burada klasik filmlere yer vereceğiz bu filmleri hem gençlerimize tanıtmış olacağız hem de geçmişte o günleri yaşamış olan vatandaşlarımıza tekrar o lezzeti tattırmış olacağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.