112 Acil Çağrı Merkezi Kavaklıdere’de tanıtıldı « Hamle Gazetesi

112 Acil Çağrı Merkezi Kavaklıdere’de tanıtıldı

Bu haber 08 Haziran 2016 - 1:26 'de eklendi ve 659 kez görüntülendi.

112 Acil Çağrı Merkezi Kavaklıdere’de tanıtıldı  (2)Muğla’da hizmete giren 112 Acil Çağrı Merkezi’nin tanıtımı Kavaklıdere İlçesi’nde yapıldı. Haber Merkezi

112 Acil Çağrı Merkezi’nin işleyişi ile ilgili tanıtım Kavaklıdere İlçesi’nde, Cuma pazarında gerçekleşti.

Tanıtım öncesi,  112 Acil Çağrı Merkezi (AÇM) Müdürü Kamil Karakaya, Şefler Zuhal Korkmaz ve Hüseyin Çevik, Kavaklıdere Kaymakamı Cevat Çelik’i makamında ziyaret ettiler. Ziyaret sonrası, Kaymakamlık toplantı salonunda, Acil Çağrı Merkezi Müdürü Kamil Karakaya, Kavaklıdere ilçesi mahalle muhtarlarına kurum hakkında bilgilendirici sunum gerçekleştirdi.

Toplantıda muhtarlara hitaben bir konuşma yapan AÇM Müdürü Kamil Karakaya, “Muhtarlarımız ile birlikte olmaktan mutluyuz. Öncelikle Sayın Valimizin selamlarını iletmek istiyorum. Kavaklıdere ilçemizin pazarı olması nedeni ile bugünü seçtik ve öncelikle muhtarlarımıza kendimizi tanıtmak istedik. Sizler mahallelerimizin yöneticisi olarak vatandaşımızın 24 saat yanında olan ve kutsal bir görev yapan kişilersiniz. Öncelikle siz beni tanırsanız ve biz de sizlerin aklına takılacak hususları çözersek, ilçemizde başarılı bir acil yardım konsepti ortaya çıkar, sizlerin desteği bizim için önemli” dedi.

Kavaklıdere İlçesindeki Cuma pazarında vatandaşlara, kamu kurumlarına, sivil toplum örgütlerine, broşür ve afiş, okullara boyama kitabı ve balon dağıtımı yapıldı.

Muğla İli Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Ula İlçe Emniyet Amirliği ve Kavaklıdere İlçe Emniyet Amirliği, 24 Mayıs tarihinden itibaren gelen çağrılarını 112 Acil Çağrı Merkezi bünyesinde karşılamaktadır.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.