1. Çocuk Oyunları Tiyatro Günleri başladı

Bu haber 23 Nisan 2015 - 11:46 'de eklendi ve 529 kez görüntülendi.

 

BÜYÜKŞEHİR 1. ÇOCUK OYUNLARI TİYATRO GÜNLERİ BAŞLADI MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. OSMAN GÜRÜN, 1. ÇOCUK OYUNLAR TİYATRO GÜNLERİ ETKİNLİĞİNİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ İLE BAŞLATTI.

  1. Çocuk Oyunları Tiyatro Günleri başladı

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 1. Çocuk Oyunları Tiyatro Günleri etkinliğini kortej yürüyüşü ile başladı.

Haber Merkezi

21-25 Nisan tarihleri arasında Muğla Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi sahnesinde izleyicilerle buluşmaya hazırlanan 1.Çocuk Oyuncular Tiyatro Günleri kortej yürüyüşü ile başladı.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftası’nda sahnenin minik tiyatrocularda olduğunu ve büyüklerin bu yetenekleri izleyeceklerini söyledi. Gürün; “Tiyatro, sahnelenen bir oyun, görsel bir sunum olmasının yanında hayatın içinden, eğitici, sanatsal bir derstir. Özellikle çocuklarımızın eğitim hayatı için daha öğretici, daha eğlenceli olan tiyatro verilmek istenen mesaj ya da anlatılmak istenen konuyu daha kısa yoldan, oyunlaştırarak çocuklarımıza anlatabilmemizi sağlar. 21-25 Nisan tarihleri arasında kendi bayramlarında 5 farklı oyunla izleyicileri ile buluşacak bu minik yetenekleri kutluyor, herkesi onları izlemeye, alkışlamaya davet ediyorum” dedi.
Muğla Büyükşehir Belediyesi 1.Çocuk Oyuncular Tiyatro Günleri 21-25 Nisan tarihleri arasında Muğla Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde her gün saat 14.00’de 5 farklı oyunla tiyatro severlerle buluşacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.