Seçim çalışmalarına başladılar « Hamle Gazetesi

 Seçim çalışmalarına başladılar

Bu haber 26 Ocak 2019 - 0:29 'de eklendi ve 1.161 kez görüntülendi.

Marmaris AK Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen ve Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı seçim çalışmalarına siyasi parti ve kamu kurum ve kuruluşlarından başladı.

Nazife Taşdelen
Marmaris AK Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen ve Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı seçim çalışmalarına siyasi parti ve kamu kurum ve kuruluşlarından başladı.

Seçim çalışmaları hakkında bilgi veren İlçe Başkan Osman Ülgen “Serkan Başkanımız açıklamanın yapılmasıyla beraber halkımızla buluşmayı tercih ettiği için geçtiğimiz haftayı değerlendirmek üzere siyasi partiler, kamu kurum ve kuruluşlarını nezaket ziyaretlerinde bulunduk. Bu haftadan itibaren de sokağa iniyoruz. Ziyaretlerimiz de başta Kaymakamımız olmak üzere Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, CHP İlçe Teşkilatı, İYİ Parti İlçe Teşkilatı, önceki dönemki ilçe başkanlarımız ve belediye başkan adaylarımıza gidildi. Cumhur ittifakı ortağımız MHP İlçe Başkanımızı da ziyaret ettik önümüzde ki günlerde tüm teşkilatla Başkan Adayımız Serkan Yazıcı’yı tanıştıracağız. 2019 Yerel Seçimlerinin Marmaris de dostluk ve saygı çerçevesinde geçeceğinden umutluyuz. Kamu kurumlarımızdaki tüm müdürlerimize de giderek fikir alışverişlerinde bulunduk bilgiler aldık. Önümüzdeki sayılı günleri saha çalışmalarına ayırdık sıkılmadık el, projelerimizi anlatmadığımız kimse kalmayacak “ dedi.
Çevreciliği ve hayvan sevgisiyle tanınan Başkan Adayı Serkan Yazıcı Marmaris’te bulunan STK’ları ziyareti sırasında Marmaris Hayvan Hakları Derneğinde ” Ben yalnızca insanların değil hayvanların ve doğanın da başkanı olacağım. Sahiplendirilip bakamayınca sokağa atılan hayvanlar en büyük problemimiz ben 4 tane sokak köpeği sahiplendim bakıyorum ama hayvanlarla ilgili çok güzel projelerimiz var önümüzde ki günlerde bunları sizlerle paylaşacağız, fikirlerinizi alacağız” dedi.

Odaları da tek tek ziyaret eden Başkan Osman Ülgen ve Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı projelerimizle beraber halkın nabzını tutmak için artık sahalara iniyoruz dediler.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.