Muğla’da kura heyecanı « Hamle Gazetesi

 Muğla’da kura heyecanı

Bu haber 13 Ekim 2014 - 23:36 'de eklendi ve 1.769 kez görüntülendi.

muglakuraMuğla Orman Bölge Müdürlüğünde Greyder operatörlüğü için kura çekimi yapıldı.

Haber Merkezi

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü’nde görev yapacak 8 greyder operatörlüğü için kura çekimi yapıldı. Muğla Orman Bölge Müdürlüğü çok maçlı salonunda yapılan kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirildi. İlk kurayı çeken Muğla Orman Bölge Müdürü Mustafa Kara, 8 greyder operatörü kadrosu için 24 asil liste belirlendiğini yapılacak mülakat sonuna 8 greyder operatörünün Muğla’da göreve başlayacağını söyledi.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğüne greyder operatörlüğü için İş-Kur tarafından yapılan açılan ilana 248 kişi başvurdu. 248 kişi içinden kadro sayısının 3 katı olan 24 kişilik asil liste çekilen kurayla belirlendi. Kura çekilişi Noter huzurunda ve iş başvurusunda bulunan adayların izleyebildiği bir ortamda şeffaf bir şekilde yapıldı. Kura çekilişi kamerayla kayıt altına alındı ve sunumla yansıtılarak herkesin çekilişe takip etmesi sağlandı.

Kura sonunda mülakata katılacak 24 kişilik asli liste şu şekilde oluştu:

“Osman Boğa, Hüseyin Gölge, Hamza Demirel, Salih Keskin, Abdülbaki Kökçü, Özgen Salgıncı, Sefa Çolakoğlu, Tuncer Turhan, İlter Yıldırım, Yücel Telli, Ferhat Ayçiçek, Yıldıray Akkay, Hasan Altınkaya, Mesut Akyol, Yaşar Tatlı, Ömer Bal, Birol Tombul, Ahmet Tetik, Gültekin Sömek, Hüseyin Aklam, Özcan Bulut, Hüseyin Ok, Tayfun Öztürk, Mehmet Avcı.”

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.